środa, 9 września 2015

I już po wszystkim...

Tak, tak, tak. Minęły wakacje więc... POWRACAM!
Dawno mnie nie było, bo wyjechałam z kraju do rodziny i miałam tam co robić więc blog zszedł na drugi plan...
Jak minęły Wam wakacje? U  mnie super. Poznałam kilkoro nowych ludzi, a nawet nauczyłam się grać na bębenku. Zawsze chciałam się na nim nauczyć, jak tylko wróciłam zamówiłam mojego "jambosa" :P, a teraz z niecierpliwością czekam na niego. Już nie mogę się doczekać jak tylko na nim zagram. Kto by pomyślał, że taki afrykański instrument mógłby mi się spodobać :)

Druga umiejętność to: KOSTKA RUBIKA :) Tak tak. Tomek (uwielbiam cię) Nauczył mnie ją układać, a przynajmniej jeden ze sposobów układania. Swoją kupiłam w Dani, trochę się już zniszczyła, staram się układać w miarę często by nie zapomnieć. Wam też polecam ją układać, na youtubie widziałam jak zawodowcy uczą tego trudnego fachu.


Biorę udział w losowaniu u Hamsterci, baner znajduje się po prawej stronie jeśli i ty chcesz wziąć udział kliknij w baner :)

4 komentarze:

 1. Heej, witam serdecznie!
  Widzę, że wakacje bardzo ambitne - warto się uczyć nowych rzeczy. Pozdrawiam!
  indywidualnyobserwator.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję pozyskanej nauki ;P Na bębenku też chętnie bym sobie postukała choć nic melodycznego by pewnie z tego nie wyszło xd Co do kostki Rubika to zazdroszczę cierpliwości ja w dzieciństwie poodklejałam nalepki i poprzyklejałam tak aby sie zgadzało hahaha ;P
  Blog Estery zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Super! Zawsze chciałam się nauczyć układać kostkę rubika, podziwiam ;)

  Mój blog ~ 6 odcieni mnie, zapraszam

  OdpowiedzUsuń